Vill du komma i kontakt med oss gällande allmänna frågor så kan du maila till info@tjoloholm.se. Det går också bra att ringa 0300-40 46 00. Vid frågor som kräver en viss expertis är du välkommen att kontakta ansvarig för respektive område.

Tillförordnad vd, HR & Personal

Elisabeth Elfström, 0300-40 46 04, elisabeth.elfstrom@tjoloholm.se

Tillförordnad vd

Hans Helander, 0707-40 94 61, hans.helander@tjoloholm.se

Ekonomichef

Maja Alfvegren, 0300-40 46 14, maja.alfvegren@tjoloholm.se

Bokningsansvarig

Pia Price, 0300-40 46 00, info@tjoloholm.se

Event Manager

Philippa Lindberg, 0300-40 46 13, philippa.lindberg@tjoloholm.se

Slottsintendent

Magdalena Kasper, 0300-40 46 03, magdalena.kasper@tjoloholm.se

Slottsfru

Maria Forssell Six, 0300-40 46 11, maria.forssell@tjoloholm.se

Kommunikatör

Kajsa Sjölander, 0300-40 46 00, kajsa.sjolander@tjoloholm.se

Ansvarig Allmogebyns boende

Christina Qvil, 0300-40 46 00, christina.qvil@tjoloholm.se

Butikschef

Gisela Bernesdotter Sjöberg, 0300-40 46 17, gisela.bernesdotter@tjoloholm.se

Restaurangchef

Anna-Therese Sandberg, 0300-40 46 08, anna.therese.sandberg@tjoloholm.se

Verksamhetsansvarig Kafé Manegen

Gunilla Meyer, 0300-40 46 19, gunilla.meyer@tjoloholm.se

Chefsträdgårdsmästare

Eva Rosén, 0300-40 46 15, eva.rosen@tjoloholm.se

Fastighetschef

Niklas Martis, 0300-40 46 16, niklas.martis@tjoloholm.se